HAKKIMIZDA

7/24 Randevu

7/24 HİZMETİNİZDE

Oto Kiralama ve danışma hizmetleri için bize ulaşabileceğiniz kanallar şunlardır ;
0(546)889 62 64
0(537)886 84 76
[email protected] (7/24 Hergün)

E-Posta Destek

E-POSTA ULAŞIM

Değerli müşterilerimiz bize eposta yoluyla ulaşabilirsiniz.  Destek ve araç/filo kiralama için Eposta : [email protected]

Web Sayfamız Yayında

WEB SAYFAMIZ

Polatlı Çarşı Rent A Car ( Oto Kiralama ) Hizmetinizde…
Araçlarımız Rent a Car Kasko‘ludur. Minimum 3 gün kiralama yapılabilir.

Firmamız; Çarşı Rent A Car / Oto Kiralama adı altında 2012 yılında sektörde yerini almıştır. Ticari politikamız herzaman uygun fiyat, sınırsız hizmet, ve dürüstlüğe dayanmaktadır. Çarşı Rent a car her yıl yenilenen araç filosuyla kaliteli, güvenli ve dürüstlüğe dayalı hizmet anlayışını profesyonel kadrosuyla en uygun fiyata vermektedir.

Bizim için kalite demek müşterilerimize en iyisini sunabilmek, bütün beklentilere cevap verebilmektir. Hedefimiz hizmetle kaliteyi her zaman ekip ruhuyla en yüksek seviyede tutmaktır.

MİSYON: Müşterilerinin günlük ve uzun dönem araç ihtiyaçlarını hizmet avantajları ile Türkiye’de karşılayan, çalışanları, iş ortakları ve siz müşterileri için değer yaratarak sürekli gelişen, kurumsal, yaratıcı, ve güvenilir bir hizmet turizm oto kiralama şirketidir.

VİZYON: Günlük , aylık, filo ve uzun dönem araç kiralama sektöründe ekonomik karlılık yaratarak ve en iyi hizmeti sunarak en iyi oto kiralama şirket olmak.